Portfele

Lista walletów obsługujących tokeny sieci Flare i Songbird

Tangem wallet

Uzyskaj dostęp do aktualnych notowań tysięcy monet i tokenów kryptowalut, porównaj ceny i podejmuj bardziej świadome decyzje inwestycyjne.

Metamask

Dostępny jako rozszerzenie przeglądarki i aplikacja mobilna, MetaMask zapewnia magazyn kluczy, bezpieczne logowanie, portfel tokenów i wymianę tokenów – wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania swoimi zasobami cyfrowymi.

Rabby Wallet

Pierwszy portfel pokazujący szacunkową zmianę salda. Obsługiwany przez silnik bezpieczeństwa Rabby.Z płynną obsługą wielu łańcuchów.

Bifrost Wallet

Miej pełną kontrolę nad swoimi tokenami kryptograficznymi dzięki portfelowi samoobsługowemu, galerii NFT i przeglądarce Web3 w jednej prostej i bezpiecznej aplikacji.

Hex Safe

Hex Safe to platforma klasy bankowej do zabezpieczania zasobów cyfrowych i zarządzania nimi . Został zaprojektowany z myślą o zgodności, najwyższym poziomie bezpieczeństwa i skalowalności dla dużych wolumenów transakcji.

Solidifi

SolidiFi to aplikacja mobilna, która pełni funkcję cyfrowego portfela na kryptowaluty. Umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie, wysyłanie i odbieranie różnych kryptowalut za pośrednictwem aplikacji.

D'CENT

Najłatwiejszy i najbezpieczniejszy portfel sprzętowy posiadający 3 portfele w jednej aplikacji Portfelem biometrycznym, portfelem typu karta i portfelem oprogramowania można zarządzać z poziomu jednej aplikacji mobilnej.

Ledger

Najmądrzejszy sposób na zabezpieczenie Twojego krypto. Kupuj, wymieniaj, rozwijaj i zarządzaj ponad 5500 monetami i tokenami

Fox Wallet

Wiodące rozwiązanie portfela wielołańcuchowego. Prywatne i bezpieczne. Zdecentralizowany i wszechstronny.

SafePal

Chroń i zarządzaj Bitcoinem, Ethereum i tysiącami innych zasobów cyfrowych, wybierając z naszej kolekcji portfeli mobilnych, sprzętowych i rozszerzeń.

Math Wallet

Pobierz MathWallet z obsługą Flare. Dostęp do funduszy mają tylko ich właściciele. Wysyłaj, przechowuj i wymieniaj kryptowaluty na telefonie komórkowym i komputerze stacjonarnym.

Atomic Wallet

Zarządzaj, wymieniaj, kupuj i stawiaj swoje ulubione aktywa. Bezpiecznie trzymaj swoje NFT i ponad 1000 innych monet i tokenów. Sortuj swój portfel według kwoty i wartości.

Gatehub Wallet

Twój portfel zasobów cyfrowych dla internetu wartości.

Cool Wallet

Poznaj świat Web3 dzięki najfajniejszemu portfelowi sprzętowemu.

Ellipal

Zabezpiecz swoją kryptowalutę za pomocą izolowanego zimnego portfela ELLIPAL – najlepszego wielowalutowego portfela sprzętowego na Bitcoin i inne kryptowaluty.

Oryy

Najbardziej zaufana platforma do zarządzania zasobami cyfrowymi w sieci Flare. Dostosuj sposób zarządzania swoimi zasobami kryptograficznymi.

OKX Wallet

Zabezpieczaj i przelewaj swoje aktywa, wymieniaj kryptowaluty, handluj NFT, zarabiaj i nie tylko z największą łatwością.

Pixel wallet

Telegramowy bezproblemowy, wielołańcuchowy portfel z ekosystemu Gamified SocialFi Pixel.

Spend The Bits

Dzięki SpendTheBits możesz bezpiecznie i łatwo przechowywać swoje zasoby cyfrowe, nie martwiąc się o zagrożenia bezpieczeństwa i wyzwania techniczne.

Brave Wallet

Bezpieczny portfel kryptowalutowy obsługujący wiele łańcuchów bloków. Nie wymaga żadnych rozszerzeń.

Exodus

Jedyny portfel, jakiego będziesz potrzebować. Obsługiwanych jest ponad 50 sieci. Zamień między tysiącami zasobów.

Wigwam

Niezawodny i bezpieczny portfel kryptowalutowy do samodzielnego zarządzania dla Ethereum i wszystkich łańcuchów bloków EVM

Crypto.com

Portfel niepowierniczy, który zapewnia dostęp do pełnego pakietu usług DeFi w jednym miejscu.

Copper

Handluj swobodnie na scentralizowanych giełdach bez przenoszenia swoich aktywów z bezpiecznego magazynu Copper MPC.

Poznaj czym są portfele kryptowalutowe i jak się dzielą