Nowe inicjatywy i ulepszenia w świecie kryptowalut: Przegląd najnowszych informacji od @0xbannik

Wielu z nas doświadcza trudności w wyrażaniu myśli, jednak kiedy ma się przywilej prowadzenia tak utalentowanego zespołu, szkoda byłoby z tego nie skorzystać. Tak przynajmniej uważa @0xbannik, który postanowił podzielić się więcej swoimi przemyśleniami, z mniejszą ilością filtrów.

Od kilku tygodni nieustannie pracujemy nad pięcioma projektami jednocześnie. To jednak nie wszystko – mamy również projekty poboczne oraz pracujemy z klientami i partnerami.

Jednym z naszych aktualnych przedsięwzięć jest ulepszanie infrastruktury mostów, co znacząco obniży opłaty, jakie użytkownicy płacą za powrót do sieci pierwotnej. Teraz opłaty związane z transakcjami będą rozdzielone od opłat, jakie płacą naszym walidatorom i protokołowi. Naszym celem jest osiągnięcie równowagi opłat po obu stronach, aby doświadczenie było płynne, jednocześnie zapewniając opłacalność dla naszych walidatorów.

Jedną z długo oczekiwanych aktualizacji jest możliwość płacenia znacznie niższych opłat za gaz, aby odbierać swoje dobra za pośrednictwem protokołu Ermis na Ethereum. Przygotowujemy się również do wdrożenia Ermis na Base dla bardzo specjalnego projektu.

Świadomi niezrównoważonych obecnie opłat za gaz w czasie przeciążenia sieci, poświęciliśmy prawie dwa miesiące na dalsze badania i optymalizację, aby znaleźć sposoby na poprawę/naprawę tej sytuacji. Nasz dział badawczy przedstawił mi imponujące wyniki zaledwie 20 minut temu.

Podkreślamy nasze zrozumienie sytuacji i bierzemy pełną odpowiedzialność za wysokie koszty gazu, jakie ponieśli użytkownicy w związku z wcześniejszym wdrożeniem protokołu Ermis v1 na Ethereum. Z tego powodu zwrócimy pełną kwotę kosztów gazu z wcześniejszych odbiorów, które odbyły się za pomocą Ermis v1 na Ethereum.

Z dużą mocą idzie duża odpowiedzialność, dlatego koncentrujemy się na badaniach i audytach bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Chcę to podkreślić, ponieważ jest to ważne zarówno dla mojego zespołu, jak i dla innych założycieli na rynku.

W erze krótkich okresów uwagi i braku cierpliwości łatwo jest stracić skupienie, uciec od zasad moralnych. Uważam za istotne, aby odetchnąć i przypomnieć sobie o naszej ogromnej odpowiedzialności wobec użytkowników. Dla większości jest kuszące wydawać produkty tak szybko, jak to tylko możliwe.

Ostatnim produktem, o którym chciałbym wspomnieć, jest nasza nowa giełda zdecentralizowana (DEX). Przez cały rok 2024 pracowaliśmy nad unikalną wersją skoncentrowanej płynności DEX, która umożliwi dostawcom „aktywnej” płynności nagradzanie się z wielu pul oprocentowania.

To oznacza, że dostawcy płynności na naszej giełdzie będą zarabiać:

  • Incentive na oprocentowanie, potencjalnie w wielu walutach i zakresach.
  • Nagrody za delegację native na FlareNetworks przy minimalnej opłacie w porównaniu z innymi.
  • FlareDrops.
  • Opłaty za handel. Użytkownicy nie będą musieli nic robić.

Tak, dobrze słyszeliście; jedyną rzeczą, jaką będzie trzeba zrobić, to dostarczyć płynności. Długo oczekiwaną funkcją będzie również możliwość płacenia opłat za handel w $HLN i $EXFI (w zależności od sieci, na której odbywa się handel). W takim przypadku dostawcy płynności otrzymają $HLN lub $EXFI jako opłaty.

Warto zauważyć, że wszystko to dzieje się podczas gdy mój współzałożyciel i ja przelecieliśmy między pięcioma krajami w ciągu ostatnich 30 dni, aby spotkać jak najwięcej osób i uścisnąć jak najwięcej dłoni, ponieważ interakcja społeczna to wszystko!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *