Neefty API: Rewolucja w Świecie NFT

Neefty ogłasza wprowadzenie Neefty API, narzędzia mającego zmienić sposób interakcji platform NFT z rankingami. Poprzez udostępnienie danych, zapraszają deweloperów i twórców do budowy i integracji z ich platformą. Era izolowanych danych właśnie się kończy.

Wierzą, że prawdziwy potencjał przestrzeni NFT tkwi w współpracy. Neefty API to ich deklaracja wobec wspierania społeczności, w której innowacje rozwijają się dzięki wspólnemu sukcesowi, a nie izolowanym zwycięstwom.

Ich podróż z Neefty API to nieustanny proces ewolucji. Zobowiązują się do regularnych aktualizacji, dodawania nowych funkcji i ciągłych ulepszeń, opartych na opinii społeczności. Wkład społeczności napędza ich innowacyjność.

Są dopiero na początku odkrywania możliwości związanych z rankingami i analizą NFT. Gotowi, by zacząć? Wysyłając prywatną wiadomość lub email na adres hello@neefty.io, można poprosić o klucz API. Weryfikują wszystkie prośby indywidualnie, dlatego proszą o chwilę cierpliwości podczas oczekiwania na odpowiedź.

Neefty 2.0 dopiero się rozkręca, dołączając do nich, można współkształtować przyszłość rankingów NFT.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *