Flare Quests: Nowa Sposobność na Platformie Galxe

Platforma Galxe zaprasza do udziału w emocjonujących zadaniach Flare Quests, które właśnie wystartowały na stronie http://galxe.com/Flare. Dla tych, którzy jeszcze nie znają Galxe, to miejsce, gdzie można zarabiać, przyczyniając się do ulubionej społeczności web3.

To nie tylko okazja do rozmów o Flare Networks, ale także możliwość doświadczenia Flare i otrzymania nagród. Flare Networks opublikowało szereg tweetów, zachęcając do udziału w tych unikalnych zadaniach.

Flare to blockchain dla danych: platforma umożliwiająca korzystanie z inteligentnych kontraktów EVM, zaprojektowana z myślą o wspieraniu zastosowań wymagających dużych ilości danych, w tym uczenia maszynowego, tokenizacji RWA, gier i mediów społecznościowych.

#FlareQuests oferują zabawną i satysfakcjonującą możliwość zagłębienia się w Flare Networks.

Jak zacząć? To proste:

  1. Zapal swoją Flare Journey: Wykonaj sekwencyjne zadania, aby zdobyć odznakę Flare Supporter oraz rolę na Discordzie i odblokować ekskluzywne korzyści.
  2. Świętuj Kamienie Milowe: Weź udział w jednorazowych zadaniach z ekscytującymi nagrodami loteryjnymi.

W nagrodę za osiągnięcie statusu Rank 4 Flare Supporter (odznaka i rola na Discordzie) odblokujesz ekskluzywne korzyści, w tym:

  • Miesięczne loterie
  • Zniżki na gadżety i darmowe produkty
  • Korzyści partnerskie
  • Bilety na wydarzenia i wiele więcej.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Galxe #Flare, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aby pomóc w drugim zadaniu, warto zapoznać się z przydatnym przewodnikiem na stronie: flare.network/flare-101. Podpowiedzi obejmują poznanie FLR, WFLR i posiadanie nieco WFLR.

To dopiero początek. Flare Networks zapowiada regularne wprowadzanie nowych zadań, więc warto śledzić nowe sposoby eksploracji Flare i zdobywania nagród.

Nie przegap okazji! Dołącz do Flare Quests już teraz na stronie Galxe i zgłębiaj tajemnice Flare Networks, zbierając jednocześnie nagrody.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *