Flare API Portal integracja z Cosmos Hub

Flare API Portal, dostawca rozwiązań infrastruktury blockchain, ogłosił swoją najnowszą integrację z Cosmos Hub, krokiem w kierunku interchain ekosystemu. Ta integracja umożliwia programistom dostęp do usług Cosmos Hub poprzez darmowe publiczne API Flare, co otwiera szeroki wachlarz możliwości dla użytkowników blockchain.

Jednym z głównych punktów tej integracji jest uwzględnienie Cosmos Hub w Darmowych Publicznych API Flare, umożliwiając programistom korzystanie z jego funkcji bez dodatkowych kosztów. Szczegółowe informacje na temat integracji można znaleźć w Dokumentacji Konfiguracji Sieci Flare.

Flare API Portal, dostępny pod adresem https://api-portal.flare.network/apis, oferuje teraz szerszy zakres usług API, co ułatwia programistom dostęp do funkcjonalności Cosmos Hub dla ich aplikacji blockchain. Dodatkowo, integracja z Cosmos Hub jest również dostępna na Google Cloud Marketplace, co świadczy o wysiłkach Flare mających na celu zwiększenie dostępności i skalowalności swoich usług.

Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie większej liczby opcji dla użytkowników blockchain, koncentrując się na dostępności i skalowalności. Integracja z Cosmos Hub stanowi pierwszy krok w kierunku integracji kolejnych łańcuchów w interchain ekosystemie.

Osoby zainteresowane integracją mogą skontaktować się z Flare API Portal w celu uzyskania dodatkowych informacji i wsparcia.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *